February 2017

St 8. 2. 2017 - Skoro mesiac je preč a ty si volná, heč!

8. february 2017 at 23:11 | Radek |  Útržky mého života
Nedals mi kytku na Valentýna... No tak ti ju nedal, no...

Bwahahahaha.
Jsem single a jsem happy. A o nějakou kytku na Valentýna nestojím. Když už, tak pořádnýho slintáka pod třešní a pak kousek tiramisu. To je romantika jak dělo.

Neslavím svátek sv. Valentýna.

Téma týdne je "Konec cesty". Nu ale tohle je terpve začátek!

Pozimní semestr mám úspěšně za sebou s rozpětím známek A až D a dvěma P jakožto prošel. Jsem nadpozemsky šťasten, že se všechna políčka zazelenala. Teď už jen užívám zaslouženého volna do 20.2. :)

No, užívám... zase jsem chytil nějakej moribundus a krk mám jako v ohni, ale to bude za pár dní v pořádku. Musí být, jelikož v sobotu jdu na hasičský ples.

Dnes jsem se svým rozblázněným krkem vstával o půl šesté ráno a řídil povětšinu cesty do Brna. Vezl jsem otce na vyšetření s očima. Jel se mnou i bratránek, jako druhý řidíč. Stavili jsme se ve Vaňkovce a pak v Bohunicích v univerzitním kampusu. Celkem pohodový den. Dovezli jsme výslužku ze zabijačky pratetičce do Kohoutovic. No to by nebylo ono, kdyby vás nepozvala na čaj a na párky s chlebem a s hořčicí a neprokecali jste s ní hodinu navíc. Ale tuhle pratetu mám rád. Je pohotová, správňácká a nebere si servítky. Do Globusu jsme se už pak ani nestavovali a jeli domů rovnou na česnečku a prejt s bramborem a zelím. Vesnická idyla.

Prospal jsem celé odpoledne a cítím se trošku líp. Navečer jsem ještě pracoval na nějakých papírech pro pojišťovnu, čímž mě zaúkolovala tetka z dolního konce a už mám z toho palici k prasknutí. Dal bych cokoliv za to, aby už měsíc únor skončil. Anebo taky ne. Příští týden mám ještě volno od školy, tak ať to zas moc rychle neutíká. :)

Navrhl jsem spolužákům, proč neuspořádat Noc s Amundsenem jakožto parodii na Noc s Andersenem a jakožto oslavu konce semestru/roku... nebylo by to od věci :) :D

Snědl jsem mandarinku, spolkl paralen a můžu s klidem zahájit pocení.

Na Campus Square jsem si dneska koupil v knihkupectví Kosmas dvě knížky: Vladař od Machiavelliho a Sto hororů ve sto slovech. Moc se na obě knížky těším, hlavně na ty horory. Popravdě horory nemám rád, nedívám se na hororové filmy, protože nejsem příznivcem sebetyranie. Ale v knižní podobě se to dá zvládnout, jelikož vlastní představivostí můžete určité okolnosti regulovat. :)

Ukončím svůj článek zde. Není cesty zpět, těchto pár minut jste prožili se mnou, nikdo vám je nevrátí. Sorry.

Mějte se famfrpálomrdálově, nesnažte se pít samotnej propolis a radši si dejte nějakej výbornej cheesecake. :)
Pa
RJK*