Út 14.4.2015 - No more i love you's

14. april 2015 at 0:26 | Radek |  Útržky mého života
Tak mi přišla pozvánka k TSP do Brna. 9. května.

Měl bych se připravovat, jelikož je to samá matika a logika. Člověk se hlásí na češtinu a má dělat všechny tyhle srajdy, u kterých doufal, že je od střední školy nikdy neuvidí. TOMU říkám logika. :/

Ale věřím, že mě vezmou a za Opavou nakreslím pomyslnou čáru. Taková kapitola života, která mi dost dala i vzala. Tak jako tak je to přínos. V životě se prodíráme různými cestami a na podrážkách nám z nich vždycky zůstane nějaké to kamení a prach.

Je po půlnoci a ráno po přednášce vyrážím domů. A tam si budu hovět až do neděle. Má být celkem krásné počasí, takže si asi někam vyrazím na kole. Jó to se mi to teď plánuje, ale určitě zas budu muset pomáhat doma a kolem baráku. Prostě jaro na vsi. Ale na to kolo si určitě čas udělám, dlouho jsem nejel delší trasu a už mi to dost chybí.

Tak si tu tak sedím, připravuju sváču na cestu do vlaku a poslouchám Annie Lennox a Erykah Badu. Občas zajdu ven na cigáro a přemítám o tom, kam mě vyšší moc v životě zavedla a kam mě zřejmě bude vést dál. Pohrává si s náma se všema jako s loutkama, nikdy nevíme, co bude dál a jaké náš další krok bude mít následky.

Dopiju pivo, sbalím věci a upadnu do párhodinového kómatu.

Tak se prodnešek rozloučím, mějte se krásně, pozor na ježky a větrejte.

RJK

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.