January 2013

Pá 4.1.2013 - To chce kafe...

4. january 2013 at 18:39 | Radek |  Útržky mého života
To chce kafe a nohy v lázni!

Jo, dva měsíce v čudu a stejně se nic nedělo. Akorát to hamletovské období přetrvává. A rozdvojenost stepního vlka. Proč se musím připodobnit ke každé knížce kterou přečtu?

Do nového roku si žádná předsevzetí nedávám. Ale i přesto se nenásilně snažím leccos změnit. Za vším je fakt jen a jen VŮLE. Musíte ji v sobě najít a upevňovat ji. Mám taky dobrou motivaci, teď už jo. Mnohokrát moje pokusy zkrachovaly, ale nikdy se nesmím dát odradit, nikdy! ;)

Plánuju šetřit prašule a více číst, přece jenom maturita mě čeká příštím rokem a z 20ti knížek mám načteno úplné prd. Takže teď se pohroužím do tuzemských i zahraničních románů, povídek, básní a dramat a do keramického prasátka každý den odložím určitou část finančních prostředků. Jeho zabijačka bude asi jediná v životě, na kterou se budu těšit.

Popravdě - nebude to keramické prasátko, spíše nějaká krabička nebo pokladnička či něco takového. Jsem strašný outratář a tohle mi jedině prospěje.

Celé dny kynu u fejsbúku... to bych se měl taky snažit redukovat. Facebook je fakt závislost, strašná.
A přitom se tam v podstatě vůbec nic neděje.

Školu lámu jakž takž... zatim se nějak držím. No co, ještě mám druhý pololetí. :D

Musím se teď docela dost učit, příští týden bude zabijácký. Beru to jako zátěžovou zkoušku. Co ještě moje chabé tělo a chabá mysl zvládne. ;)

Jejda, měl bych udržovat v chodu i další blogy, co mám! Juj a já mám nápad - abych se trošku podpořil a motivoval ve čtení knížek, budu vám o nich zde určitým způsobem referovat. Můžete mi i vy dávat své tipy na nějaké knihy, budu rád ;)

Tak se tu zatím mějte krásně a famfrpálově, bau vau čau!

Řaďmil