July 2012

Po 23.7.2012 lehce po půlnoci - Testament

23. july 2012 at 0:43 | Radek |  Útržky mého života
Ano, asi jako François Villon. On měl tedy Malý a Velký, ale mě stačí takový úplně miniaturní.

Rozhodl jsem se některý věci ve svým životě pozměnit. Zase.

Mám za sebou Colour Meeting, 2 dny, na jejichž konce radši ani nechci vzpomínat. První den mě příšerně bolela hlava z toho, že jsem zadržoval močení. U mě běžná věc, jak blbec si řeknu "Jó, to vydržím", pak na to zapomenu a hle - "headache" je na světě a nedá se to už nijak zastavit. Proto jsem odešel dřív.
Druhý den jsem zakončil ještě hůře, bylo mi příšerně, motal jsem se, nemohl jsem jít rovně, kdesi jsem se svalil na lavičku a totálně se vyzvracel z podoby. Nevím, co jsem kde vypil nebo snědl, ale opilý jsem nebyl, měl jsem jen 4 nebo 5 piv. Ve střídajících se návalech horka a zimy, celý třesoucí jsem volal domů, ať si pro mne přijedou. Chvílema jsem si pesimisticky říkal, že tam někde skončím a udusím se. Nejhorší večer mého života.

Ale ať vás tu nadobro nezhnusím - jsem živ a zdráv a po této zkušenosti nadobro rozhoduji, že s alkoholem na akcích a zábavách přestávám. Už jsem zmínil, že toto alkohol nezapříčinil, ale je to kickstarter jednoho velkého kolotoče, na který se nabalují i horší věci. A bavit se můžete i bez něj, no ne?

Opusťme konce dnů. Přejděme k obsahu festivalu.
Z celého programu jsem se těšil nejvíce na Zrní, boží kapelku z Kladna. Moc jsme je předtím neznal, proto jsem si ještě na yt pouštěl nějaké jejich písničky, a zdálo se mi to jako kvalitní hudba. No řeknu vám, naživo byli ještě lepší! U několika písniček jsem i uronil slzu.

To je asi tak vše o CM.

Prázdninové dny v mém podání jsou velmi rozmanité. Když je hezky, jezdím na kole po okolí. Poslední dny se ovšem nikam moc jet nedalo, to všechny ty náhlé lijáky atp.
Napsal bych vám něco hezkého, co srdce i duši potěší, ale jsem stále vyklepaný z minulého večera. Už nikdy, nikdy, NIKDY! Snad se mi to dneska nedostane do snů...

Začal jsem poslouchat mnoho zde nepříliš známých interpretů, které mi doporučil jeden kamarád z netu. Jsou to ale opravdové hudební perly. Zítra vám je sem přidám, až se vyspím. Těšte se!

Teď ale trochu na jinou notu - chovám se hrozně bezohledně ke svým nejbližšíma přátelům. Nezaslouží si to ode mne. I to chci změnit. Není to tak, že bych se chtěl někomu cpát do pozadí a podbízet se, chci jen být čestný a hrát férově. Protože život je hra, kterou když dobře hrajem ať už sami nebo i s ostatními, dostáváme velké odměny.

Docela rád bych udělal obrovskou debordelizaci mé drahé dřevěné cimry. A začnu s tím hned zítra. V šuflíkách mám neuspořádanej a rozházenej život, kterej se už nutně potřebuje dostat do nějakých slušných kolejí. A čím dřív, tím líp.

Chci jen být šťastný... Což je asi někdy dosti vysokej cíl... zvládnu to.

A zde je Zrní, útočící na city... nádhera.

Dobrou noc Vám všem přeje Radek*

+ rychlý update: 14.7.2012 v 10:50 přesně se konalo 17. výročí narození toho blázna, co obsluhuje tento internetový zápisník. Happy birthday to me! ;)
Jó a chystám se aktualizovat i Králičí Srdíčko, takže se máte na co těšit, bobánci ;)