May 2011

sááálve rééédžííínááá ♪♫

30. may 2011 at 0:10 | Radek |  Posluchárna
Víte jak já nesnáším ty Jasonomrazovský kytaro-indie songy, co maj ukazovat, jak je život úžasně v pohodě a láska je prostě to nej nej nej?!

Fuj.

Ikdyž...

...já je vlastně strašně miluju. :)


Trocha představivosti - večerní plážová párty, kytara, zpívání, ohýnek, pivo, buřtíky, láska, držení za ruce, objímání se, přitulování, aby nebyla zima... A debilní bloumání v zaprděný český vesničce o životě, kterej nikdy nebudu mít. Blah.

Dost, s touhle improvizací usínám. Užívejte si to jako já a dobrou noc.


Je to prostě blázen a furt musí trapapapadapaprapoponbombomdondomtradapaprapam-ovat :D Pís n lóv ♥

St 25.5.2011 - "Uvařim si kafe, nevidim."

25. may 2011 at 16:30 | Radek |  Útržky mého života
Jako by kafe bylo lékem na oči. Miluju tvoje hlášky, babi. :D

Bych vám asi měl napsat o výletě na Moravu děcka co :D No strhanej jak kůň, ale plnej zážitků a dojmů sem byl. Co se mi zdálo z těch všech výprav nejzábavnější, byl asi židovskej hřbitov. Né vážně, nemám nekrofilní sklony ani nejsem nijak zvlášť ujetej na Židy. Ale ta postraší oplácaná dáma, co nás prováděla, o tom tak bezvadně vyprávěla, že se to dalo i pochopit a něco si z toho vzít. Na chvíli bych si chtěl zkusit být Židem. Jenom na den nebo dva. Nijak ortodoxním, ale prostě běžným občanem židovské obce. To by byl docela zážitek, co? Jó a ještě nám ta ženská říkala super židovskej vtip:

"Dva židovští učenci studují tóru. Jeden z nich najednou řekne: Tyjo, já bych si tak zapálil, ale nevim jestli můžu, co by na to řekl rabín. Druhý povídá: Tak se ho jdi zeptat. Učenec tedy jde za rabínem a ptá se ho: Rabíne, když studuji tóru, můžu kouřit? Rabín ho okřikne: Blázníš? Kouřit, když se učíš tóru, posvátnou knihu? Ani náhodou!!! Učenec se tedy vrátí za svým spolužákem a říká: Vidíš, rabín mi to zakázal, věděl jsem to. Druhý povídá: Ale ne, ty se neumíš zeptat. Počkej tady. Druhý učenec se vydá za rabínem a říká mu: Rabíne, když kouřím, můžu studovat tóru? A rabín s klidem odpoví: Ale samozřejmě, hochu, tóru můžeš studovat kdykoliv..."

Hah, to mě v tu chvíli dorvalo :D I like you, jewish culture :D

Jinak se hrálo na kytaru, zpívalo (teda hlavně já, a všichni mě nutili jít do té čuprstár, té komerční rychlokvaškové soutěže talentů) a aj vínečko bylo ;) Ale co mě nejvíc potěšilo, bylo večerní/noční kulinářské umění mých spolužáků a spolužačky. Měli ste někdy kolem půl druhé ráno vlastoručně ukuchtěné jídlo na způsob číny s rýží, stvořené v kuchyňce, která nemá mikrovlnku ani varnou konvici? :D Někdy zkuste ;) Byla i krupičná kaše nebo hranolky ;)

Myslím, že na maturitní týden jsme dostali přímo bombastickej rozvrh. Bombastickej, protože z něj zanedlouho vybuchnu. Ať žije matematika! :D :/

Máte rádi francouzštinu? S naší učitelkou přestanete. [alór bonžúr mezelé v] *blah*

Blíží se víkend a s ním Rockoupání. A na něm bude dost známejch kapel. A taky Tomáš Klus. Haha, jak důležitá informace.
Všichni se dožerou jako ptakopyskové na poušti a zas bude v álejích nablito. Akcím zdar!

Je tady na umření. Okno otevřený tak, že za chvíli vypadne z pantů a stejně je tu vzduch jak na dni otevřených dveří v saunovém centru. Nejradši bych vyvrtal pár děr do zdí.

Hah, s těma přirovnáníma - sem si vzpomněl jak nesmrtelný pan Šimek kdysi řekl kolegyni Bubílkové po tom, co řekla po čase jednu velice chytré prohlášení, tuto větu:

"Téda pani kolegyně, sem si myslel, že máte v hlavě tmu, jako když v New Yorku vypadne hlavní rozvodová síť, ale vám to tam svítí jako kdyby se přehřál Temelín!"

Jó jó Metelín.

Pádim děcka, mějte se candrbálově, jdu ven, jinak chcípnu jako přidušená lasička. Ještě musím proplánovat, jak to bude s tim Rockoupáním a další takové nezanedbatelnosti. Podaruju vás písničkou:


Závidim letcům a pilotům ten pocit být blízko nebesům :)

*

Út 17.5.2011 - Zabíjení může kouřit.

17. may 2011 at 22:08 | Radek |  Útržky mého života
Hah, mám chuť zpívat.

Jenže jako vždy - nachlazenej.

Čt, Pá a So - výlet - Mikulov, Lednice, Valtice - přespávání, dlouhé kilometry chůze, ale úžasnej voraz, kde budem pořád jen hledat čas a místo, kam se zdejchnout :D

Jinak dneska Brno a doktoři. Doteď z toho nemůžu. Na hematologii byla taková mladá sestřička úplně hotová z mého jména, s mým jmenovcem totiž kdysi chodila :D Měl úplně stejný jméno i příjmení, náhoda, co? :D Pak v odběrový místnosti při odběru krve sem si pokecal se sestřičkama, byly už pokročilejšího věku, poslouchaly Hanu Hegerovou a tancovaly u toho. Pohodářky no :D Jen sem měl trochu nervy, protože mi to bral nějakej mladej doktor-beginner na dost nízkým levelu dovedností. Voilà, a hned ze mě byl pro doktůrka pokusnej králíček. Nepřeju vám to, nikdy. Ikdyž mladej měl rozhodně víc strachu než já :D

Chci vám doporučit jeden úžasnej komix. Jeho druh humoru nechápe každý, ale kdo ano, ten se ho nemůže zbavit, jako třeba já. Je to Anjel - fejkbůkáři to možná znaj z portálu "Au moje koule" ;) Káždopádně - odkaz: http://canny.obribroskev.cz/anjel.php - napište, který číslo je vaše nej ;)

Mě osobně se nejvíc líbí ty s Božkou ;) Fór ígzámpl:
atdatdatd... prostě Božena :D

jinak se loučím, jdu si užívat. Napíšu někdy o víkendu. Báj ;)


Ne 15.5.2011 - Giga Pudding

15. may 2011 at 23:02 | Radek |  Útržky mého života
proboha, najděte si na youtube Giga Pudding a pak vás budu seškrábávat z podlahy, jak ani nebudete moct od smíchu vstát :D

Jinak dneska super den. Sledoval jsem hokej v klubu. Dík hoši za krásný 3. místo. A konečně skončil ten zasranej Artyukhin ve skle! Patří ti to, ty ruská svině! ;D

Se jako vomlouvám za tu sprostotu, ale je jeden ze dvou, který nemusim. Kromě "Ártýho" je to ještě "čotijebák" Rytmus. Blah.

Kašlu na školu. Ikdyž ke konci roku bych měl makat nejvíc, nemakám. Už mě přechází chuť. Člověk víc přemejšlí nad tím, co bude dělat o prázdninách :D

Zejtra si jdu pro přihlášku do tanečních. Bóóóha, takový dřevo jako já tam určitě ještě neměli :D

Musim děcka, tlačí mě čas a to špatný svědomí, že nic nedělám a flákám to. Ale mě se tááák nechceeee... ale pak toho zas budu litovat... jó jó, těžký rozhodování tak rozporuplnýho línýho člověka jako sem já :D

Mějte se faxózně, pijte zelenej inkoust a hltejte mikrotužky ;D
KaR

a dáme si Lejdy GaGa. tahle písnička od ní mě totiž dostala. taková do auta při cestě :)


a nebe přikryl tmavomodrej krepdešín-

10. may 2011 at 22:15 | Radek |  Posluchárna
Děcka, radim vám dobře, nekuřte, nepijte, nehulte. Nic se tim nevyřeší.

Říká ten pravej...

-všimli ste si, že Shakira furt zpívá o vodce? Alkoholička... poslechněte si Loca nebo Waka Waka - kterápak to jsou jen slova, co se podobají slovu vodka? :D-

jinak na vzpomínací notu:

KaR

Po 9.5.2011 - To se mi líbí. Přidat komentář?

9. may 2011 at 21:33 | Radek |  Útržky mého života
Vzhledem k tomu, že kromě majálesový zábavy se v mým světě nic zvláštního nedělo, napíšu až o víkendu. To budu mít totiž za sebou Majáles, kterej doufám proběhne bez problémů.

Letím něco dělat děcka. Zduř.

mějte se rádi a poslouchejte hudbu.

KaR


C'est c'que je pris durant la nuit
Lorsque je lève mes mains au ciel
Lorsque je saute et que je crie
C'est l'éternel qui me le dit... HOUSE'LLELUJAH-AH-AH-AH---

Ne 1.5.2011 - Žádný čarodky, svatba!

1. may 2011 at 14:38 | Radek |  Útržky mého života
Ano, přesně tak. Sestřenka měla svatbu. Neřeknu úplnou pravdu, jenom to dobré - byl to úžasný večer! Tancovali jste někdy s umělohmotnejma dětskejma kuželkama a hráli si na to, že to jsou rumba koule? :D Někdy zkuste, je to celkem zadnice ;)

Jinak dneska se na místě oslavy uklízí ajá jsem sám doma. /Další Pařbáááá :D/

Letím si užívat, zase někdy napíšu.
KaR

Jó a děcka, nezapomeňte si dneska s někým vyměnit sliny pod třešní, ať neseschnete jako křížaly ;)