July 2010

27.7.2010 - Zahrnutí a shrnutí

27. july 2010 at 22:47 | puostě Uadek, N/A |  Útržky mého života
Nejsem tu a ani nebudu. Po celý prázky.

Sem furt venku, jezdím na kolech, něco dělám, žiju.

K večeru na facu.

Dovolená dobrá. Nebyla výborná, ale dobrá.

Dneska do Po/k/ličky na kole. Pohoda, klídek, tabáček. U mamky v práci - v kuchyni - bylo přijemně. Uklízelo se a hlasitě vyhrávala taneční hudba. Nedalo se jen tak stát, prostě sem se vrtěl do rytmu, jo!

Můj život je momentálně... živý.

-EXTÁZE SVOBODY-

some photos: /vnuknutí by Narcistka/
Já jako myslim že stačí :D

Tak pá, jindy. Po prázdninách. /možná se ozvu někdy v srpnu, bude totiž stanovačka ;)/

Radek


momentálně zaláskován do tohoto :) tak.

15.7.2010 - Dneska husa, zejtra prase, a pozejtří praskne celá chalupa! :D

15. july 2010 at 11:51 | puostě Uadek, co mu svítí slunce nad hlavou |  Útržky mého života
Omluva za delší nenapsání, hnedle napravení.

V poslední době se nic zvláštního nedělo. Kromě mých 15. narozenin. Nový foťáček.

10.7. jsme si s kámošem vyrazili na kole za holkama. Seděli jsme u nich na zahradě a hráli karty. Teda jestli se někdy naučim hrát kenta nebo mariáš, tak provedu svoje veřejný svatořečení :D

V úterý 13.7. jsem byl u zubaře. Měl jsem akorát jeden kaz a zubní kámen, takže dobrý. A špatně si čistím zuby. Nemohu uvěřit, že to celá ta léta dělám špatně! Nasrala mě ta zubařka :D

Víc si už nepamatuju :D Jenom chci říct že ten foťáček stačí na obyčejný zaznamenávání zážitků a akcí, na umělecký fota si budu brát naše rodinný dělo :)

Jelikož je pomalu čas oběda, přeji dobrou chuť, váš Řáďa.

jo a písničku -

desde Brazil, hasta Beirut :D miluju tyhle rytmy! ;)

6.7. - Jsem krásnej, je jedno, co říkají ostatní. Jejich řeči mě nerozhodí...

7. july 2010 at 0:13 | puostě Uadek, co ví, že slunce bude stále svítit ;) |  Útržky mého života
Prý šestého, vždyť už je v podstatě sedmého :D

Tenhle článek bude velice krátký :)

K houpačkám se nešlo, protože pršelo, takže snad zítra :)
Zítra taky začnu s promazáváním skupin a stránek na facebooku. Mám totiž plno a nikam se nemůžu přidávat. Takže se do toho konečně dám.
Ve čtvrtek půjdu na kontrolu s palcema a taky na preventivní prohlídku v 15ti. Bude to opět lékařskej den.
A možná s kámošem někdy v srpnu pod stan.

Jo. To jsou moje plány.

Ale ještě jeden tajnej plán mám - nějakou tu holku si najít. Ale jak se znám, půjde to ztuha. Nejspíš to nechám náhodě. Vždycky se nečekaně něco seběhne a je to :D

Ále teď - je mi smutno. Tak si aspoň dodávám sebevědomí a energii tím starý profláknutým songem.


No a pro ty, co nemají na sladký náladu, tak tu mám Epicu. /tu sem poslouchal dneska celej den ♥/


Tímto se s vámi loučím. Pá

Řáďa

5.7.2010 - Myslíme jenom na to, že chmel je naše zlato!

5. july 2010 at 13:26 | puostě Uadek, protiva :D |  Útržky mého života
Taky máte rádi Starce na chmelu! Já přímo miluju tu první písničku!

Řeknu vám všecko, co se dělo od posledního zápisu. Nevím, jestli se vám to bude chtít číst, doufám že ano :D Omlouvám se za chyby a překlepy.

Pondělí 28.6. - Damašek :) ráno vlakem do Pustý Kamenice, odtud pěšky do Pustý Rybný :) Cesta byla zajímavá, s jednim klukem sme si povídali o fotbale a různejch věcech. /ten fotbal mě teda až zas tak nezajímal :D/. Došli jsme. A jen co jsme vybalili, kámoš Ondra začal hrát Wish You Were Here, no a já k tomu začal zpívat. Všichni výletnící k nám nakoukli do pokoje a líbilo se jim to, kupodivu :D Jinak den jsem strávil suprově. Byla tam i jedna starší studentka z Ameriky - Erika - která je zde na výměnném pobytu. No její čeština byla naprosto bezkonkurenční, to skloňování a tak :D Když viděla moje bláznivé havajské kraťasy, tak se silným americkým přízvukem řekla: "Ty máš hezký plavák." To potěší, že? Pak jsem jí řekl, že neumím moc dobře tancovat a ona mě uzemnila tím, že řekla: "To je smutný." /v duchu si říkám - no, je to smutný, ale co s tim naděláš holka zlatá americká :D/ No ale taky sme hráli různý hry /třeba pantomimu, bylo to úžasný/, opalovali se, a samozřejmě hráli na kytary a zpívali! :)
Večer jsme opékali buřty. Snědl jsem oba, které jsem měl. Ale těch malých mušek kolem, hrůza. Nepomáhá ani repelent, ten je snad spíš přitahuje. Ikdyž jsem měl brýle, měl jsem je v očích, v nose, i v puse! Fuj.
No a potom jsem byl nějaký naštvaný. / z PRO VÁS neznámých důvodů ;)/ Takže jsem nahoře v pokoji na půl hodiny lehnul a spal /od 10 do půl 11/ pak jsem se probudil, a šel jsem si s nimi trošku zazpívat. Ale ani tam mě to nebavilo, tak jsem se tam natáhl na lavičce. Opět přišla Erika a vyhrkla na mě: "Nespi, nemůžeš teď spát, to je špatný!" Tak jsem jí vyhověl, překonal únavu a znovu zpíval s ostatními. Zajímavý, všichni šli spát k půlnoci, asi byli taky unavení. /Jó to minulej rok, to byla pařba :D/ Takže to proběhlo v klidu.
Úterý 29.6. - Ráno jsem se vzbudil kolem osmé, vyčistil si zuby, umyl hlavu, nasnídal se a pomohl s úklidem. Pak jsme vyrazili zpět. Prostě pohoda. Díky lidi, skvělej zážitek :)
Přijel jsem k poledni - o půl 12 - domů a měl jen 6 hodin na to, aby udělal nejzákladnější věci. Vysprchoval se /pot byl ze mě cítít na sto honů/, tak hodinu se vyspal :D, oblékl se, dal učitelce na flashku fotky z výletu, připravil věci na rozlučák. To všechno jsem kupodivu stihl, i autobus do Poličky :DJenom jsem zapomněl na jednu věc - totiž nějaké to alko. Takže když jsem se stavoval u táty na benzínce pro tiramisu, sebral jsem m utajně ze skladu meruňkovici. Ano, jsem zloděj, já vím :D
Když jsem tam dojel, byli tam všichni, uprostřed místnosti stůl se sladkostmi, brambůrky, křupkami, tyčkami a tak. Byla tam i učitelka, která nám rozdala hezká trička s nápisem Poločas rozpadu a vzadu byl seznam jmen, prostě krása. Pak nám řekla jednu super věc - bude u nás studovat jedna vietnamka! Má strašně divný jméno, ale vypadá celkem ucházejícně. Umí jen anglicky, česky vůbec, takže jsem zvědav, jestli se s ní nějak domluvim, když nejlepší angličtinářka Marta si odjede do Ameriky a vrátí se ke konci října :D To abych začal trénovat hlavní fráze :D
No ale zpět k rozlučáku. Vyfotili jsme samospouští skupinový foto. Požádali jsme o foto i kolemjdoucího dědulu, ale ten to vyfotil podivně. Ty fotky se samospouští jsou skvělý :) Jednu mám na ploše :) Pak jsem ještě fotil a točil různý věci, ale pak najednou mi ten foťák kiksnul a nešel vůbec zapnout. Grrr. Pozdní dokumentace ani nebyla. Ani nemohla být.
Učitelka později odešla. Já měl rozbitý foťák, takže jsem se nudil. A nuda zapříčinila to, že jsem začal chlastat. A míchat. Hodně. Ještě že jste mě neviděli po desátý hodině :D Řval jsem a chtěl jsem všecky obejmout, i kluky mimochodem. Pak jsem se složil na židli a trochu si "odpočinul. Jinak jsem strávil i pěkný chvilky na záchodě ;D No jo no, to je vše z toho co si částečně pamatuju a co mi řekli ostatní :D Byl tam ještě jeden kluk, ale ten měl totálně dost. Mlel něco o uranovejch dolech v Norsku :D Áchjo, jsme prostě TŘÍDA.
Středa 30.6. - To byla noc. Vzbudil jsem se ve čtyři ráno "vyzpovídat se záchodu" :D Pak jsem usnul a vzbudil se o půl 7. To jsem provedl zákl. hygienu a pomáhal s úklidem. Sbíral jsem vajgly na zahradě, a že jich bylo. Pak se odneslo sklo i plasty /byl jich plnej pytel/ a předaly se klíče od chaty. Ha, a teď všichni v takovém krásném stavu na vysvědčení. Já se ještě pozastavil v čekárně a sundal si boty i ponožky, aby se mi ulevilo. Přijel děda, odvezl si krámy, přivezl mi věci na vízo, no prostě super. Naštěstí nic nepoznal :D Ale byla to HRŮZA. Vedlejší škola v pohodě, upravený, s kytkama a gympl-kvarta tam přichází zcela na s*ačky :D :/ Jako nechápu kdo tohle vymyslel udělat to před vízem. No ale předtím si nikdo nestěžoval takže sem sám proti sobě :D No co už, přežil jsem to. Jenom jedna dvojka, jinak samý jedničky! Lepší zakončení devítky jsem si přát nemohl :) Pak jsem musel vyřešit věc s obědama. Dostal jsem vráceno za odhlášky a jelikož jsem si zapomněl odhlásit oběd na tenhle den, tak jsem se naobědval asi v 10h ve škole Na Lukách :D tam už jsem nejedl od 5.třídy! Taková příjemná nostalgie. Prázdná jídelna, vzpomínky, dobrý jídlo... Ách :)
Čtvrtek 1.7. - Jupííí! Prázdniny začínají! A já jedu k chirurgovi na vyříznutí zarostlého nehtu. Pan Toman je příjemnej doktor. Ani to moc nebolelo. Teď to ale mám zavázaný, každý den dezinfikovat, ale hlavně mě nic nebolí!!! :) /možná jen trochu ten levej. skončil pravej, začal trochu levej. to mu musim říct, tomu chirurgovi ;)/ - je to supr pocit, zase chodit bez bolestí. Za týden mám přijít na kontrolu. Super.
Pátek 2.7. - dneska prozměnu do Svitv na kardiologii. Jel jsem tam s babi a dědou. Nečekali jsme tam dlouho; vzali nás hned a hned jsme taky byli hotoví. A jsem opět maximálně šťastnej. Věta "Tak, podle vyšetření se srdce zdá být v pořádku, má správné rozměry a funkce, myslím, že Radka můžeme přestat sledovat." mě úplně rozklepala radostí. Super! Takže tradá domů. Ale né, babi s dědou sem usí stavit u Ducháčků. Tihle staří lidé jsou tak milí a tak... pohostinní :) /vnutili mi jednu ruskou zmrzlinu, kousek rolády a makové bábovky, několik chlebíčků a nejmíň hektolitr minerálky :// prostě jsem se hezky najedl nó. Ale měli pěkného malého pejsánka. :)
Pak jsme KONEČNĚ jeli domů. A já si dal Ibumax a šel s bolavou hlavou spát.
Sobota 3.7. - ten den nic moc důležitýho. aspoň já si z něj pramálo pamatuju :D
Neděle 4.7. - To byl mazec! Ráno jsem zaspal kostel, který byl v osm ráno :D Ale pohoda.
Odhodlal jsem se odhodit obvazy z palců a vstoupit do bazénu. Bylo to tam super, byla i zábava se sestřičkami :) Potom v 5h jedna odjela na Moravu :) a já jel na setkání s kámoškou Peťou k houpačkám :) Byla sranda! Natočili jsme půlhodinový velkofilm, kde jsme jen tak kecali a dělali kraviny. :D No jó, prostě my. Ale pak se to obrátilo ve špatný, viděl jsem rozchod "v přímym přenosu". Její kluk se s ní rozešel přes esemesku, jak ubohý! Že prej je to strašně uspěchaný, že na sebe pořád nemaj čas a tak... Tak to bych možná i pochopil, ale když už se s ní teda neuvidí, měl jí to aspoň zavolat, né napsat. Áchjo. Ještě sem to s ním po fejsu urovnával a donutil ho, ať jí to nějak šetrně vzkáže. Bóžebožebože. To je na cigaretku takováto situace.

Jó a ještě něco! Mám černě nalakované nehty! 70% made by me, 30% by Peťa :D Cítím se jako pravý emouš, je to divný. Ale vypadá to zajímavě. Když tak jednou někomu hrábne...
Dneska už se to trochu sloupává, ale to neva.

Pondělí 5.7. - čili dnešek že :D
No, den jako každý jiný. Teď vám ale sepisuji, co se stalo ve dnech předchozích a hned potom opět letím do bazénu!

Takže ahój někdy příště!

/od 19. do 25.7. jsem na dovolené v Orlických horách, takže tak :)/


Myslíme jenom na to, že chmel je naše zlato, jediné, co nám svato, je chmel a jenom chmel!
-KECÁTE!-
Protivo, protivo, děláme to pro pivo! Pro pivo, protivo, češe každý Čech!

Svatá pravda! Pivo je skvost! ;)

!!!aktualizace!!!

5.7. po dopsání článku - šel jsem do bazénu, kde jsem si krásně zaplaval a zacvičil /nezáviďte prosím :D/ a pak znovu k houpačkám! mám znovu černě nalakovaný nehty :D s Peťkou jsme si povídali, houpali se, dělali kraviny, prostě tak. a pak sem šel k ní domů. opekl jsem si buřta a pak jsme hráli badminton :D ještě teď mám pravou ruku trochu neovladatelnou :D

no a dneska /úterý 6.7./ jdu k houpajdám znovu! a na to už pak dneska večer udělám novej článek ;)