February 2010

That's what you get, when you let your heart win.

27. february 2010 at 16:39 | puostě Uadek, Para a mór |  Útržky mého života
Omlouvám se za delší odezvu, stalo se toho moc a jako obvykle si už nic nepamatuju. No ale napsat to když to mám v živý paměti, to né. To mě ani nehne. ŠKODA NO.

Ale co vám chci říct - Masopust. Snad poprvé v životě jsem si nalíčil oči a vlastně celou tvář a celý jsem se na pár chvil změnil v ježibabu. Všude barvy, všude masky, Bob a Bobek se svým "mrkvovým džusem" (no samo že to byl chlast)... Bylo to krásný, bylo veselo, bylo příjemno. Jenom Rumcajs se nám opil a způsobil téměř obecní skandál. Styděl jsem se za něj a styděl jsem si i pomalu vyjít z domu. No nic, přeskočmě to a nalaďme se zas na vlnu dobrých zpráv. Fyzikář šel za čerta - DJ Lucifer :D Já sem si teda na rychtě dal jen guláš a odkráčel domů, to co se tam dělo do půlnoci, tedy nevím. Ale samozřejmě jenom hezké věci žeee ;D

Masopust tedy proběhl. Nemůžu říct, že v pořádku, protože Rumcajs strašně nadával a nakonec nám usnul na podlaze. Masopust tedy proběhl tak, jak proběhl.

Měl jsem napsat mnoho textů do soutěží, ale jako obvykle jsem se na všechny vykálel. Tři stránky něčeho, o čem vůbec nemám názor, opravdu nemám zapotřebí psát. Takže asi tak o tomhle.

Byly kdysi dva zájezdy - do Anglie a do Itálie. Chtěl jsem samozřejmě jet tam i tam, jelikož jsem v životě nebyl dál než na Slovensku, ale rozhodl jsem se, že pojedu tam, kam se přihlásí víc lidí, ať o má cenu. Jenomže - do Anglie jsme se nestihli přihlásit a Itálie se počtem nenaplní, jedna třída totiž odpadla. Takže máme po pr......... Prostě se nejede nikam.

Vysvědčení pohoda - čtyři dvojky :) (Ách to je šprt)

A rozhodl jsem se - všechny svoje představy o vlasech po zadek házím za hlavu a tedy jsem se rozhodl takto - nechám se ostříhat. Ať se to někomu líbí nebo ne... Mám i vybraný účes a šetřím si na to peníze... Bože já se tak těším!

Asi vše co sem vám chtěl sdělit. Jdu Facebookovat a Twitterovat.

Báj d wej - kdo má rád obložený talíř? :)

A minivzkaz pro Téé - pro to tričko si přijedu, jen co si zároveň na vlasy našetřím i peníze na cestu ;)

Chcete další neproviditelnou kombinaci? Tak tedy - spojte ruce za zády svisle, tedy jednou rukou za hlavu a druhou na záda, sedněte do tureckého sedu a začněte se kolíbat do všech stran a zpívat Rolničky ;)

nakonec zavřete levé oko a chytněte se za nos, odcházím.

Loučí se s vámi puostě Řáďa

Ty vlasy toho basáka v bílé košili - to je moje volba :)