September 2009

Znám tě mnohem víc, země vzdálená...

15. september 2009 at 20:16 | puostě Uadek, spící s tajemnou závratí |  Útržky mého života
Music here:

Je čas ujasnit si některé problémy v mysli, v srdci, v duši, je čas rozhodnout se, jak dál.

Tedy jsem se rozhodl.

Budu zpívat. A nechci hrát na kytaru.
Teď ji ale musím zas přetrpět, protože jsem se přihlásil na kytarový kroužek. Váš normální mozek právě usoudil, že je to asi nenormální, ale hned objasním - za pěší výlet v květnu to přeci stojí, no ne? Zvlašť, když tam budu mezi kamarády :)
Ta učitelka v kroužku je divná. Kytara je prý podle ní láska na celý život. Zatím bych ani tak neřekl, ale za pár let možná uvidím.
Každopádně v této době se věnuji zpívání. Odmítám chodit na hodiny zpěvu nebo něco takového, zničili by tam moje představy a pěvecké základy, na kterých jsem postaven. Zpívám svým způsobem, občas něco odkoukám od profesionálů. A v tom je přeci občas to kouzlo - dělat něco by self, own way ;)

V sobotu jsem si vyjel do Mikulova na Pálavské vinobraní. Přijel i král Václav IV., s bohatým průvodem a ožalými zpívajícími moraváky nakonec. Ochutnal jsem víno i burčák - oboje výborné.
No a pak to začalo - Čechomor, Rybičky 48, Děda Mládek Illegal Band (♥), Petr Bende, Kamil Střihavka (♥♥♥), Desmod (♥) a nakonec Olympic (♥!). Ti z toho všeho řvali nejvíc, měli to moc zesílené. Dohromady to ale všechno byla jedna velká zátěž pro moje uši. Když jsme totiž asi kolem jedné ráno přijeli domů, nic jsem neviděl, neslyšel a ospalostí (podotýkám OSPALOSTÍ!!! :D) jsem ani nemohl moc mluvit. Prostě další nádhernej den :)
No a dne dnešního jsem vynechal školu a hned ráno jsme vyrazili do Brna po doktorech. No vyždímali ze mě šest ampulek krve, vrahouni jedni :D Jinak říkali, že už můžu cvičit. Jo a tohle - když nám tělocvikář říkal ty kritéria na jedničku z těláku, zhroutil jsem se. To je podle mě nemožný. Budu mít nejmíň trojku! Achjo... Ale co už.

Teď musím jenom dodělat všechny úkoly, dopsat sešity ( to bude pohoda, jedna hodná duše ze třídy mi je všecky půjčí :)) a všecko bude ó ká :)

A venku je najednou tak hezky, protože začíná podzim, kterej nadevše miluju... všecko je barevný a nádherný. A léto se ztrácí, osamělý holky se choulí do svých kabátků a hrajou si s toulavejma kočkama. Sluníčko rozdává krajině své poslední paprsky a když odejde, je nebe uplakané a zamračené... a pak fúúú, sníh" padá do korun :)

Asi zase půjdu někam fotit... Krajina teď bude krásná :)
A už se konečně musím naučit dělat s Photoshopem, jinak ty moje fotky nebudou stát za nic :D

Asi všichni už dávno víte, že umřel Patrick Swayze. Rest in peace, dear Patrick :) :'(

Končím smutně, stejně tak se teď i cítím. Bezdůvodně.


(Moje spolužačka Terezka, autorem fotky je zřejmě její bratr Ondra)

"...Vyvalily se vlny zdola,
roztáhnuly se v širá kola;
a na topole podle skal
zelený mužík zatleskal."

Loučí se
puostě Uadek