August 2009

Kdo si počkal, ten se dočkal.

29. august 2009 at 15:46 | puostě Uadek smíchaných nálad |  Útržky mého života
Tak nějak pomaloučkou polehoučku se vracím k blogu... To víte no, prázdniny u konce, začne škola, znáte to. A teď tu malou omšelou otázečku . Těšíte se do školy?

No já přímo chorobně! Připravuju si šuplíky na učení, čistím tašku, a učím se vstávat brzo, ať mi hned první den neujede autobus. Chci totiž ráno jet o dost dřív, ať zasednu stejné místo jako minulý rok. A hlavně se těším na lidi -na matematiky Ondru a Mářu, na Paulátora, Martičku, Huberta, Žandu s Káťou, Werču s Barčou, atd... A zas budou všichni jiný. Je zajímavý, jak se lidi za dva měsíce změní, když je nevidíte.

Za dlouhou dobu mé blogové absence jsem prožil hodně věcí a mezi nimi je i dovolená v Českém Švýcarsku. Bylo to tam jednoduše super. Bydleli jsme ve vesnici Růžová, ale byl tam jen jeden růžový baráček, naštěstí :D Jinak jsme prošli křížem krážem Děčín a Hřensko, které je mimochodem nejníže položeným místem v České Republice - 117 m. n. m. Vyšli jsme si až k Pravčické bráně a viděli Mácháč. Nejvíc mě štvalo, že tam, kde jsme byli ubytovaní, nebyl signál na O2. Ale když už se našel, prokecal jsem na mobilu i dlouhé hodiny. To se ovšem ukázalo na účtu, který přišel včera mému otci :) Každopádně cestou z dovči jsme se stavili v Poděbradech, kde na mě koukal kamenný Jiří ze svého koně :) Podrženo sečteno - byla to prostě krásná dovolená, ale rád bych už konečně letěl někam k moři, válel bych se v písku a dováděl ve vlnách, áááchjo, nádherná představa :)

A teď ke smutným zprávám - určitě jste slyšeli o velké katastrofě na Slovensku v Handlové, 20 horníků mrtvých. No a mezi nimi byl i můj příbuzný - František Kolesa. Před pár dny byl pohřeb, jela tam teta, poslali jsme po ní kondolence. Na Slovensku jsme byli před rokem, to jsme ho viděli naposled. Byl to fajn chlap, vtipnej... špinavej z dolu a měl trochu křivý zuby :) Ale byl fajn. Měl pěknou manželku a dvě děti, těm teď musí být hrozně. Tak sbohem Feri, jednou se tam nahoře všichni setkáme :) :'(

Proč musel umřít tak mladej? Pane Bože, ty jsi tak nespravedlivej, hodný lidi umíraj mladý a ty hajzlové a vrazi musej žít navěky... stejně jako moje babička - nejhodnější člověk na světě - umřela v nedožitejch šedesáti. No a moje druhá babička, kterou, ehm, "nemám moc v lásce" (přímo ji nenávidím) má už přes sedmdesát. Taková nespravedlnost! Pche!

No nic, všecko jednou musí skončit, co s tím naděláme. Prázdniny sou taky v čudu a my se zas musíme dostat do toho pravidelnýho rytmu studování. Achjo, co naplat.

Zastřihl jsem si konečky a jsem konečně spokojen. Kdo by taky chtěl mít roztřepené vlasy, na jedné straně delší než na druhé a tak podobně. Konečně mám vlasy hezky stejně dlouhé a nijak se nemusím děsit ráno před zrcadlem :)

Zase jsem si jednou koupil Mattoni Negroni - je VÝBORNÁ! Trochu jako nealkoholickej fernet nebo jak říká moje máma - stopangin :D Bohužel už ji teď není v obchodech moc vidět, což je velká škoda. Mňam.

A dál už nevím co vám sdělit. Tedy končím.

Hezké zakončení prázdnin a úspěšný vstup do nového školního roku vám přeje
puostě Uadek :)