May 2009

Neúprosné vedro v rukou a všechno je najednou tak daleké

26. may 2009 at 13:46 | infekční puostě Uadek
Povídal bych o Ostravě, povídal bych o všem, leč -


KOUSLO MNE KLÍŠTĚ,
TAK ZAS NĚKDY PŘÍŠTĚ.

Ani čaj jsem si nedal...*
puostě Uadek


Prkna, která někdo hladný sněd.

6. may 2009 at 18:38 | puostě Uadek, hrající všemi náladami
Svět prostě znamená svět. Proč by to tedy měly být nějaká prkna? Nechápu.
Nějak se mi nechce stěžovat si na počasí, ikdyž prší a je hnusně. Všechno mi začíná být šuma fuk a je mi to jedno. Néé. Ano! Je mi to jedno! Stejně jako to, že mě dneska vytáhnou v šest ráno z postele a za hodinku má být člověk v sousedním městě a spojovat drátky... Zzzkrat...
28. dubna v úterý nastal zpívací den. Zajít do tyláku, tam párkrát udělat krákrákrá a honem domu. Jenže já před odchodem dostal ještě diplom za druhé místo. Div se mi nepodlamovaly kolena, bradu jsem za sebou vláčel po zemi ještě dlouho. Nečekal jsem to. Fakt ne.
Nějak mě štve pár autobusových řidičů. Buď mi namačkají něco jiného a pak to svádí na mě, že jsem ji to "prej tak řekl", anebo chtějí vidět celou průkazku (dodnes nechápu proč) či snad, že mi není rozumět a za to bych je vážně zabil. Občas mám sto chutí do toho busu vůbec nenastupovat, ale jít 7 kilometrů pěšky se mi opravdu nechce.
V pondělí a v úterý vyjíždím na výlet do Ostravy. Nejvíc se tam těším do čajovny a na fotící akci, byť soukromou... a taky na cestu vlakem, už si vymýšlím program ;) :)
No a zítra je poslední zvonění! To to zase pěkně schytám :D Musím si připravit hodně drobných :)
A já už asi také naposledy zazvoním.

Cililink :D

(Na)ZdařBůh :)

puostě Uadek