March 2009

Opět čajujeme, hříchy povoleny pouze do určité míry

24. march 2009 at 18:46 | opožděný puostě Uadek
Ou jéééééé, hipísák zdravííí :) Načerpal jsem spousty energie, zažil mnoho věcí, vykonal mnoho úsilí a práce a ještě více mě toho čeká. No nic, to se nějak zvládne...

Chěl bych vám o všech svých zážitcích rychle povědět, než je zapomenu. Takže započněmež:

Zjistil jsem jednu skvělou věc. V České republice jezdí na lyžích volové a krávy, jen je těžké je odchytit - jezdí totiž jako prasata.
Uvařil jsem si Bohumila a dal ho ven na sníh. To bylo ještě hodně sněhu, tak jsem otevřel své střešní okno, do sněhu narval můj nejoblíbenější hrnek s čajem a koukal se po vesnici :)
Bylo o mně řečeno, že se chovám a myslím jako starej dědek :D No, znám i horší případy než su já :) Ale mě to sprominutím nesere.
Srát by mě ovšem měla má drahocenná čtyřka z matiky. Hlavní ale je, že teď už to učivo chápu a ze čtvrtletky musím dostat jedničku, což se ale zřejmě nestane.
Hahahá, spaní ve škole! Teda co to povídám - ponocování ve škole :) Nejlepší akce, díky lidi ;) Zahráli sme si na kytaru, na komouše, já konečně sjel svou milovanou hipinku (to byla má milovaná pomalovaná cigaretka :)), byl i nějakej ten chlast, prostě nádhera :) Díky moc všem lidem od nás, jste skvělí ;)
S Martičkou realizujeme jednu velkou akci, ale zatim je to pro vás top secret.
A co dál? No, už mě nic podstatného nenapadá. Takže teď to ostatní.
Obnovila se u mě láska k magii a nadpřirozeným silám... Vyrobím si runy a budu vykládat :)
V češtině bereme úvahu. Neumím psát úvahy. Nesnáším úvahy. Já radši básničky :)
Chodím hrát a zpívat do kostelního sboru s naším učitelem fyziky. Umí bezvadně zpívat a hrát. Ikdyž má hlas trochu "zašpuntovanej", jeho zpěv je vážně skvělej, stejně jako jeho hra na kytaru.
Zjistil jsem, že třídě se líbí můj smích. Umím se smát všelijak, ale tenhle se typ se líbí všem :D
Vyrostly mi vlasy! Zase o kousek :) Příští rok jsem na tvé délce, Huberte! Ikdyž ty už asi budeš dávno ostříhanej... Ženský, vemte co nejdřív do školy žehličku a narovnáme mu ty jeho kudrny... To bude délka, že? :)
Terč po mě převzala Martička, byl jsem na to moc líný. Takže ve škole ted zapisujeme oba a na net to dává ona. Velmi chytrééé :)

Nějak mi vyschlo v krku, jdu si uvařit nějakej čajík a dám se do učení, zítra zase píšeme písemku z fyziky :( A ta akce krabicový víno by byla super, slečno Téé. Dáme si bílé, nebo červené? Nebo nějaké míchané? Co třeba s jarní příchutí? A kde se vlastně sejdeme? Na to se zapomnělo...

Je to nádherný pocit když můžete opět něco napsat na svůj blog. Anoano.